KONST / Litografier / Färglitografi 10123299
*
nr 1012 3299
Färglitografi
Andreas Lundberg, 16/90, motivet: 40x29
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2016
kl 18:34:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/1 00:13:13
1
300 kr
16/1 11:49:29
2
Vinnande bud
18/1 18:04:38
3
450 kr
18/1 18:04:38
2
500 kr (Budbetjänt)
18/1 18:29:01
3
600 kr
18/1 18:29:01
2
(budbetjänt)
18/1 18:34:11
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1012 3299
Färglitografi
Andreas Lundberg, 16/90, motivet: 40x29
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/1 00:13:13 | 1 | 300 kr |
| 16/1 11:49:29 | 2 | Vinnande bud |
| 18/1 18:04:38 | 3 | 450 kr |
| 18/1 18:04:38 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 18/1 18:29:01 | 3 | 600 kr |
| 18/1 18:29:01 | 2 | (budbetjänt) |
| 18/1 18:34:11 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



