KONST / Litografier / Färglitografi 9122108
nr 912 2108
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), 5/210, 45x53, signerad, 1975
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:31:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
15 sep