KONST / Litografier / Färglitografi 16003213
nr 1600 3213
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
"På slätten". Signerad, numrerad 40/310, daterad - 78. Färglitografi, bildmått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:05:30
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson