KONST / Litografier / Färglitografi 13395725
*
nr 1339 5725
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 18/140, ca 68x51 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 augusti 2020
kl 18:57:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/7 15:41:40
1
300 kr
1/8 10:09:29
2
150 kr
1/8 10:09:30
1
200 kr (Budbetjänt)
1/8 10:09:43
2
250 kr
1/8 10:09:43
1
300 kr (Budbetjänt)
3/8 18:52:29
3
Vinnande bud
3/8 18:52:56
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7260 Färglitografi
4 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Si..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 19:00
-
8068 Färglitografi
Albin Amelin (1902-1975), Sverige. Signerad. Färgl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:36
-
8065 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 19:19
-
8404 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:55
-
8089 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 18:10
-
8402 Färglitografi
Björn Berg (1923-2008), Sverige. Kåkstad Rio de Ja..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:46
*
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
nr 1339 5725
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 18/140, ca 68x51 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/7 15:41:40 | 1 | 300 kr |
1/8 10:09:29 | 2 | 150 kr |
1/8 10:09:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
1/8 10:09:43 | 2 | 250 kr |
1/8 10:09:43 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
3/8 18:52:29 | 3 | Vinnande bud |
3/8 18:52:56 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Alexandre Kaj Lindström
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.Läs mer om Alexandre Kaj Lindström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7260 Färglitografi
4 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Si..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 19:00 -
8068 Färglitografi
Albin Amelin (1902-1975), Sverige. Signerad. Färgl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:36 -
8065 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 19:19
-
8404 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:55 -
8089 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 18:10 -
8402 Färglitografi
Björn Berg (1923-2008), Sverige. Kåkstad Rio de Ja..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:46