KONST / Litografier / Färglitografi 13464456
nr 1346 4456
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Viken". Signerad, numrerad 134/345. Motivet: 24,5x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:02:35
3/9 22:05:38
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin