KONST / Litografier / Färglitografi 10985589

nr 1098 5589

Ã…ke Holm

(1900-1980), Sverige

Färglitografi, Åke Holm (1900-1980), 174/250, signerad, motivet: 20x17

Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 mars 2017
kl 20:51:30

Ã…ke Holm

Läs mer om Ã…ke Holm