ART / Lithographs / Litograph 13051250
nr 1305 1250
LITOGRAPH
Gram, 1951, 118/310. Signed. Subject: 47x37,
Gram, 1951,, numrerad , numrerad . Signerad, numrerad 118/310. Motivet: 47x37 cm
SEK 100
Monday February 3 2020
at 18:03:47
29/1 10:29:11