ART / Lithographs / Litograph 7436177
nr 743 6177
LITOGRAPH (F)
Efter Fix Masseau, printed in France by Bedos & co-79, sheet: 100x62, löst blad.
signerad. i trycket Pierre Fix Masseau (1905-1994), Exactitude, printed in France by Bedos & co-79, bladets mått: 100x62
Condition: löst blad
1000
SEK 900
Monday February 27 2012
at 17:25:17
100 kr
250 kr
250 kr
400 kr
350 kr
600 kr
550 kr
650 kr
700 kr
850 kr
- Thema-auction
Feb 27
Read more about Grafik