ART / Lithographs / Litograph 8023336
nr 802 3336
LITOGRAPH (F)
C. Segerfält, "Rödkråka, signed, subject size: 42x67,
C. Segerfält, "Rödkråka, signerad, motivets mått: 42x67
300
SEK 200
Monday January 21 2013
at 20:24:00
20/1 16:41:20
150 kr
21/1 17:27:31