KONST / Litografier / Litografi 8849648
*
nr 884 9648
Litografi
Björn Jonsson, 1950, 287/300, motivet: 27x32
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 mars 2014
kl 18:08:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/3 17:55:15
1
250 kr
30/3 20:39:25
2
150 kr
30/3 20:39:56
2
250 kr
30/3 20:41:37
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Litografi
nr 884 9648
Litografi
Björn Jonsson, 1950, 287/300, motivet: 27x32
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 mars 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/3 17:55:15 | 1 | 250 kr |
| 30/3 20:39:25 | 2 | 150 kr |
| 30/3 20:39:56 | 2 | 250 kr |
| 30/3 20:41:37 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



