ART / Lithographs / Litograph 16259114
nr 1625 9114
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Bengt Ã…berg (b. 1941), Sweden. Composition. Signerad och numbered %0/150. Image dimensions: 63x46 cm, outer dimensions including frame: 82x64,
LITOGRAPH, Komposition. Signerad och numrerad %0/150. Färglitografi, bildmått: 63x46 cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Bengt Ã…berg, Swedish painter, born 1941.
Monday June 3 2024
at 20:26:45