ART / Lithographs / Litograph 11729140
nr 1172 9140
Barbro Bäckström
(1939-1990), Sverige
Barbro Bäckström (1939-1990), Sweden. PT, löst blad, sheet: 64x46,
LITOGRAPH, PT, löst blad, bladets mått: 64x46
Barbro Bäckström, Swedish sculptor, and draughtsman, born 1939, dead 1990.
800
SEK 100
Monday Mars 26 2018
at 19:44:00
22/3 08:39:43
Barbro Bäckström
Read more about Barbro Bäckström