KONST / Litografier / Litografi 8023066
nr 802 3066
Litografi
Akira Kurosaki, 30/90, signerad, motivets mått: 38x55
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:22:43
100 kr