KONST / Litografier / Litografi 17569314

nr 1756 9314

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Litografi, ”fågeln”. Signerad, numrerad 227/325, daterad -83. Bildmått: 38x52 cm, yttermått inklusive ram: 53x64

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 19:03:41)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:42:48

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten