KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Lito/akvarell 14235358

nr 1423 5358

Lito/akvarell

Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Signerad. Bildmått: 46x31, yttermått inklusive ram: 60x44 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:26:37

1/10 21:18:32 1      150 kr
4/10 18:21:29 2      Vinnande bud