KONST / Litografier / Linoleumsnitt 16218157
nr 1621 8157
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Linoleumsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 75-upplaga. Yttermått inklusive ram: 20x26-26x20 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:15:57
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson