LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Lighting armature 10381047
*
nr 1038 1047
LIGHTING ARMATURE
Plats/metall, height: 35 cm,
Plats/metall, höjd: 35 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 100
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:12:42
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 06:55:49
1
Vinnande bud
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 pcs, Castaldi, Italy. Height: 30-45,
Auction ends
in a week
26 jan at 19:44
-
7189 CHANDELIER
empirestil, pendants, 5-ljusarmar. Length: 49cm. W..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:06
*
LIGHTING ARMATURE
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1047
LIGHTING ARMATURE
Plats/metall, height: 35 cm,
Plats/metall, höjd: 35 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 100 |
| Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 12/5 06:55:49 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 pcs, Castaldi, Italy. Height: 30-45,
Auction ends
in a week
26 jan at 19:44 -
7189 CHANDELIER
empirestil, pendants, 5-ljusarmar. Length: 49cm. W..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:06



