BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8597072
*
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:13:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:17:52
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:44
-
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 17:17:52 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:44 -
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



