BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10166309

nr 1016 6309

Olle Andersson

(f. 1939), Sverige

Takarmatur, 'Halo There', 80-tal, Olle Andersson, Boréns

Kondition: slitage, skador

Olle Andersson, svensk inredningsarkitekt och designer född 1939.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 februari 2016
kl 18:07:54

Olle Andersson

Läs mer om Olle Andersson