FURNITURE / Tables / Lamp table 10289334
nr 1028 9334
LAMP TABLE
one pair, England, length: 42 cm, width: 49 cm, height: 64 cm, wear, damages.
Ett par, England, längd: 42 cm, djup: 49 cm, höjd: 64 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1000
Monday Mars 28 2016
at 19:03:30
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
700 kr
900 kr