MÖBLER / Bord / Lampbord 7394373
nr 739 4373
Lampbord
Ek/keramikplattor, längd: 54, djup: 39, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:53:45
6/2 17:34:56