Ã–VRIGT / Diverse / Lampskärmar 6456370

nr 645 6370

Lampskärmar

4 st, olika, höjd: ca 22

Kondition: nagg & skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juni 2010
kl 17:24:59

14/6 16:46:35 1      Vinnande bud

Majolika