MÖBLER / Bord / Sybord 17144488
nr 1714 4488
Sybord
Teak, 1960-tal. Bredd: 60 cm. Djup: 40 cm, höjd: 50 cm, med innehåll
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:19:38
25/7 08:24:43
500 kr
28/7 20:14:38