MÖBLER / Bord / Sybord 6365347
nr 636 5347
Sybord
Karl Johan-stil, höjd: 71
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:41:43
100 kr
250 kr
200 kr
500 kr
500 kr
Karl Johanstil/Empir