MÖBLER / Bord / Sybord 14046275

nr 1404 6275

Sybord

Sent 1800-tal, mahogny. Bredd: 49, djup: 35 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:37:28