MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kyrkbänk 8681460
nr 868 1460
Kyrkbänk
modell äldre, längd: 375 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:24:06
400 kr
200 kr
450 kr
500 kr
900 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr