KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kritteckning 7685323

nr 768 5323

Kritteckning

Okänd konstnär, nakenmodell, bladets mått: 45x61signerad-1935

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 juli 2012
kl 19:20:13