KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kalligrafier 15763086
nr 1576 3086
Kalligrafier
4 st, rullmålningar, Tidigt 1900-tal, 135x34 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:18:55
150 kr
150 kr