GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 6801325
nr 680 1325
Ytterfoder
Rörstrand, höjd: 20, diameter: 30
Kondition: slitage, skador, spricka
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 februari 2011
kl 17:56:21
2/2 21:01:28
150 kr
4/2 19:19:39
Rörstrand