KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17537168
nr 1753 7168
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 61, Stockholm, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x64
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:13:41
19/1 19:07:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas