KONST / Litografier / Tusch 14378403
nr 1437 8403
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Tusch, + litografi, 2 delar, Signerad, numrerad 1/45, oramade lösa blad, bladets mått: 31x23 - 30x21 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:55:57
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd