KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11277552

nr 1127 7552

Björn Berg

(1923-2008), Sverige

Tusch, Björn Berg (1923-2008), "Söndag i Ribe", daterad 16. 5. 82, motivet: 18x26

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 september 2017
kl 18:22:13

1/9 10:54:45 1      Vinnande bud

Björn Berg

Läs mer om Björn Berg