KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13803240

nr 1380 3240

Acke Åslund

(1881-1958), Sverige

Tusch, Signerad, daterad 1925,19x26, yttermått inklusive ram: 33x37 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 februari 2021
kl 20:23:35

22/2 18:41:54 1      Vinnande bud

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund