ART / Sculptures and works of art / Icon 17025135

nr 1702 5135

ICON

signerad ooch dated a tergo Ulla Mikkola -89, painted wood, 16x13 cm,

signerad ooch daterad a tergo Ulla Mikkola -89, bemålat trä, 16x13 cm

SEK 100

Monday May 19 2025
at 18:56:20