Ã–VRIGT / Musikinstrument / Harmonica 15685152

nr 1568 5152

Harmonica

"Stahltöne", modell äldre. Längd: 35 cm, djup: 14 cm, höjd: 24 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:59:35