MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 6365165

nr 636 5165

GUN

18th/19th century, length: 105, damages.

1700-/1800-tal, längd: 105

Condition: skador

300

SEK 1700

Monday April 26 2010
at 17:58:29