Ã–VRIGT / Vapen & Militaria / SlaglÃ¥sgevär 7652383

nr 765 2383

Slaglåsgevär

1800-tal, dubbelpipigt, längd: 114

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 18 juni 2012
kl 19:53:15