KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15763195
nr 1576 3195
Staffan Rosvall
(1922-2002), Sverige
Blyerts, Får. Signerad, numrerad 1966,27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x54 cm
Utrop:
300 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:11:46
Staffan Rosvall
Läs mer om Staffan Rosvall