KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 11865465
nr 1186 5465
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Blyertsteckningar, 2 st, Signerade Knöppel, 17x13 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 maj 2018
kl 20:36:17
27/5 18:53:27
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel