ART / Lithographs / Graphic art 11387222
nr 1138 7222
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Thoen, EA-upplaga, bladets mått: 31, 5x36,
GRAPHIC ART, Thoen, EA-upplaga, bladets mått: 31,5x36
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
600
SEK 250
Monday October 23 2017
at 18:28:43
100 kr
200 kr