KONST / Litografier / Grafiskt blad 10985585
*
nr 1098 5585
Grafiskt blad
Stockholms slott, bladets mått: 25x37
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 mars 2017
kl 20:45:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/3 19:38:19
1
200 kr
27/3 20:40:35
2
150 kr
27/3 20:40:35
1
200 kr (Budbetjänt)
27/3 20:40:48
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
nr 1098 5585
Grafiskt blad
Stockholms slott, bladets mått: 25x37
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 mars 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/3 19:38:19 | 1 | 200 kr |
| 27/3 20:40:35 | 2 | 150 kr |
| 27/3 20:40:35 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 27/3 20:40:48 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



