KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 6161578
nr 616 1578
Grafiskt blad
Stockholm från Mälaren, 1800-tal, 57x83
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 14 december 2009
kl 19:05:31
250 kr
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr