ART / Lithographs / Graphic art 16009118
nr 1600 9118
GRAPHIC ART
3 pcs, Stockholm, Sweden, outer dimensions including frame: 44x52 - 54x61, wear, damages, missing glass.
3 st, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 44x52 - 54x61 cm. Ej signerad
Condition: slitage, skador, saknar glas
SEK 250
Monday February 26 2024
at 19:33:01
100 kr
150 kr
200 kr