KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 15417172
nr 1541 7172
Sylvia Fullman
(f. 1945), Sverige
Grafiska blad, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Jorgo Krallis (f. 1937), Helena Mellin. Signerade och numrerade. Bladets mått: ca 50x40 cm
Sylvia Fullman, svensk målare född 1945 i London, sedan 1969, bosatt i Sverige.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:59:44
22/5 16:04:24
Sylvia Fullman
Läs mer om Sylvia Fullman