KONST / Litografier / Grafiska blad 12667556
nr 1266 7556
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Grafiska blad, 2 st. 19x13, numrerade och signerade
Utrop:
400 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:38:09
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg