KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafik 15978223
nr 1597 8223
part, modell äldre, bland annat 21700 / 1800-tal, oramade lösa blad, 12x9 - 28x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:59:58
500 kr
900 kr
1.100 kr