KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17133008
nr 1713 3008
Juan Cano
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, ”Kollage”. Signerad, numrerad 41/100. Gicléetryck, bildmått: 30x43 cm. Yttermått inklusive ram: 30x43 cm, oramat löst blad
Juan Cano, svensk bildkonstnär född 1954 i Montevideo, Uruguay.
Utrop:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:52:18