KONST / Litografier / Grafiskt blad 16374001
nr 1637 4001
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Roman". Signerad, numrerad 28/50, giclee fine art. Gicléetryck, bildmått: 43,3x58,3 cm, yttermått inklusive ram: 46x61 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:27:55