KONST / Litografier / Grafiskt blad 16165163

nr 1616 5163

Grafiskt blad

Efter Alfred Herbert, Fishing. Bildmått: 32x70 cm, yttermått inklusive ram: 49x88 cm. Ej signerad

måndag 29 april 2024
kl 19:08:29