KONST / Litografier / Grafiskt blad 11367017

nr 1136 7017

Grafiskt blad

Chagall, ej signerad, Komposition, motivet: 36x51

Kondition: veck på mitten

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 oktober 2017
kl 19:31:31

16/10 18:58:46 1      Vinnande bud